Κατάλογος Υποψηφιοτήτων ΝΙΚΙ ΙΣΑ

Επικεφαλής
Ελευθερίου Γεώργιος, Αγγειοχειρουργός




Υποψήφιοι για ΔΣ
Αγγελόπουλος Φάνης, Βιοπαθολόγος
Αλευράς Πέτρος, Χειρουργός
Αναστασάκης Αναστάσιος, Οφθαλμίατρος
Ανδρίτσος Κων/νος, Ουρολόγος
Αντωνίου Πάνος, Χειρουργός
Αργυράκης Κώστας, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Αρμόνης Βασίλης, Παθολόγος – Ογκολόγος
Βασσάλος Δημήτρης, Πνευμονολόγος
Γιατράκου Δήμητρα, Ακτινοδιαγνωστής
Γκαραβέλας Αθανάσος, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Γκατζιούρας Ηλίας, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Γριμπαμπή Δέσποινα, Αιματολόγος
Δάβος Κώστας, Καρδιολόγος

Δόδουρας Θωμάς, Καρδιολόγος
Δριβάκος Αλέξανδρος, Γενικός Ιατρός
Ελευθερίου Γεώργιος, Αγγειοχειρουργός, Επικεφαλής για το ΔΣ
Ζάκα Μαρία, Αναισθησιολόγος
Ζαφειράκης Παναγιώτης, Οφθαλμίατρος
Ζαφειράτου Αικατερίνη, Παθολογοανατόμος
Ζιώγας Απόστολος, Ειδικευόμενος Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Ζουγλάκης Γεώργιος, Γενικός Ιατρός
Καστελλάνος Ελευθέριος, Αναισθησιολόγος
Κοσμάς Ηλίας, Ειδικευόμενος Καρδιολόγος
Κουβούσης Μανώλης, Καρδιολόγος
Κουντουράς Δημήτρης, Παθολόγος – Ηπατολόγος
Κουρίνος Σταύρος, Οφθαλμίατρος
Κουτζόγλου Μιχάλης, Νευροχειρουργός
Λαζαριώτη Φωτεινή- Φαίη, Ακτινοδιαγνωστής
Λιάσης Νίκος, Ακτινοδιαγνωστής
Λουδάρος Κώστας, Καρδιολόγος
Μανούσος Παναγιώτης, Ακτινοδιαγνωστής
Μαραγκός Νίκος, Ωτορινολαρυγγολόγος
Μεσσαριτάκης Γιάννης, Παθολόγος
Μπελίτσος Παναγιώτης, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Μωυσίδης Γιάννης, Παιδίατρος – Αλλεργιολόγος
Οικονομόπουλος Παναγιώτης, Καρδιολόγος
Παπαθανασίου Αντώνης, Ωτορινολαρυγγολόγος
Παπαμιχαήλ Ανδρέας, Καρδιολόγος
Παπασιδέρης Χρήστος, Αγγειοχειρουργός
Πεϊτσίδης Παναγιώτης, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Πενλίδης Παύλος, Χειρουργός
Σαμέλης Γιώργος, Παθολόγος – Ογκολόγος
Σεβαστάκης Νίκος, Παθολόγος
Σκουτέλης Κώστας, Θωρακοχειρουργός
Στάθης Δημήτρης, Αναισθησιολόγος
Στάθης Θεοφάνης, Ειδικευόμενος Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Σταυρόπουλος Κων/νος, Ορθοπαιδικός
Τερζής Γιώργος, Ορθοπαιδικός
Τζώρτζη Παρασκευή, Ορθοπαιδικός
Τσαμαδός Νίκος, Ορθοπαιδικός
Τσιπά Σοφία, Παθολόγος
Τσούκας Δημήτριος, Ορθοπαιδικός
Τσώνου Παρασκευή, Παθολόγος
Φραντζής Νικόλαος, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας

Υποψήφιοι για ΠΙΣ
Αναστασάκης Αναστάσιος, Οφθαλμίατρος
Ανδρίτσος Κων/νος, Ουρολόγος
Αντωνίου Πάνος, Χειρουργός
Αργυράκης Κώστας, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Αρμόνης Βασίλης, Παθολόγος – Ογκολόγος
Γιατράκου Δήμητρα, Ακτινοδιαγνωστής
Γκατζιούρας Ηλίας, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Γριμπαμπή Δέσποινα, Αιματολόγος
Δάβος Κώστας, Καρδιολόγος
Δημητριάδης Ευστράτιος, Πνευμονολόγος
Δόδουρας Θωμάς, Καρδιολόγος
Δρακόπουλος Χρήστος, Αναισθησιολόγος
Δριβάκος Αλέξανδρος, Γενικός Ιατρός
Ελευθερίου Γεώργιος, Αγγειοχειρουργός
Ζαφειράκης Παναγιώτης, Οφθαλμίατρος
Ζαφειράτου Αικατερίνη, Παθολογοανατόμος
Ζήρος Γιώργος, Παθολόγος
Ζουγλάκης Γεώργιος, Γενικός Ιατρός
Καστελλάνος Ελευθέριος, Αναισθησιολόγος
Κοσμάς Ηλίας, Ειδικευόμενος Καρδιολόγος
Κουβούσης Μανώλης, Καρδιολόγος
Κουντουράς Δημήτρης, Παθολόγος – Ηπατολόγος
Κουρίνος Σταύρος, Οφθαλμίατρος
Κουτζόγλου Μιχάλης, Νευροχειρουργός
Λαζαριώτη Φωτεινή- Φαίη, Ακτινοδιαγνωστής
Λιάσης Νίκος, Ακτινοδιαγνωστής
Λουδάρος Κώστας, Καρδιολόγος
Μανούσος Παναγιώτης, Ακτινοδιαγνωστής
Μαραγκός Νίκος, Ωτορινολαρυγγολόγος
Μεσσαριτάκης Γιάννης, Παθολόγος
Μωυσίδης Γιάννης, Παιδίατρος – Αλλεργιολόγος
Οικονομόπουλος Παναγιώτης, Καρδιολόγος
Παπαθανασίου Αντώνης, Ωτορινολαρυγγολόγος
Παπαμιχαήλ Ανδρέας, Καρδιολόγος
Παπασιδέρης Χρήστος, Αγγειοχειρουργός
Πεϊτσίδης Παναγιώτης, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Σαμέλης Γιώργος, Παθολόγος – Ογκολόγος
Σεβαστάκης Νίκος, Παθολόγος
Σκουτέλης Κώστας, Θωρακοχειρουργός
Στάθης Δημήτρης, Αναισθησιολόγος, Επικεφαλής για τον ΠΙΣ
Στάθης Θεοφάνης, Ειδικευόμενος Γυναικολόγος – Μαιευτήρας
Σταυρόπουλος Κων/νος, Ορθοπαιδικός
Τερζής Γιώργος, Ορθοπαιδικός
Τζώρτζη Παρασκευή, Ορθοπαιδικός
Τριανταφύλλης Δημήτρης, Καρδιολόγος
Τσιπά Σοφία, Παθολόγος
Τσούκας Δημήτριος, Ορθοπαιδικός
Φραντζής Νικόλος, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας

Υποψήφιοι για Πειθαρχικό

Αγγελόπουλος Φάνης, Βιοπαθολόγος — Υποψήφιο Αναπληρωματικό μέλος
Αλευράς Πέτρος, Χειρουργός — Υποψήφιο Τακτικό μέλος
Γκαραβέλας Αθανάσιος, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας — Υποψήφιο Αναπληρωματικό μέλος
Δημητριάδης Ευστράτιος, Πνευμονολόγος — Υποψήφιο Τακτικό μέλος
Δρακόπουλος Χρήστος, Αναισθησιολόγος — Υποψήφιο Τακτικό μέλος
Ζάκα Μαρία, Αναισθησιολόγος — Υποψήφιο Τακτικό μέλος
Ζήρος Γιώργος, Παθολόγος — Υποψήφιο Τακτικό μέλος
Μπεκιάρης Γιώργος, Καρδιολόγος — Υποψήφιος Πρόεδρος Πειθαρχικού
Νίτσος Νικόλαος, Βιοπαθολόγος — Υποψήφιος Αντιπρόεδρος Πειθαρχικού
Παπαθανασίου Αντώνης, Ωτορινολαρυγγολόγος — Υποψήφιο Αναπληρωματικό μέλος
Πενλίδης Παύλος, Χειρουργός — Υποψήφιο Αναπληρωματικό μέλος
Τριανταφύλλης Δημήτρης, Καρδιολόγος — Υποψήφιο Τακτικό μέλος
Τσαμαδός Νίκος, Ορθοπαιδικός — Υποψήφιο Αναπληρωματικό μέλος
Τσώνου Παρασκευή, Παθολόγος — Υποψήφιο Αναπληρωματικό μέλος
Φραντζής Νικόλαος, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας — Υποψήφιο Αναπληρωματικό μέλος

Υποψήφιοι για ΕΕ

Αγγελόπουλος Φάνης, Βιοπαθολόγος — Υποψήφιο Τακτικό μέλος
Αργυράκης Κων/νος, Καρδιολόγος — Υποψήφιο Αναπληρωματικό μέλος
Βασσάλος Δημήτρης, Πνευμονολόγος — Υποψήφιο Τακτικό μέλος
Μπελίτσος Παναγιώτης, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας — Υποψήφιο Τακτικό μέλος
Φραντζής Νικόλος, Γυναικολόγος – Μαιευτήρας — Υποψήφιο Αναπληρωματικό μέλος

Σχόλια στο facebook

Σχόλια

Υποβολή σχολίου